לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

אחסון אתרים

אחסון אתרים נהפך לעסק כלכלי משתלם יותר ויותר. חברות רבות מציעות לאתרי אינטרנט שירותים שונים של אחסון אתרים. התחרות פועלת לטובתם של בעלי  אתרי אינטרנט אשר חברות שונות מתחרות על היכולת לאחסן את אתרי האינטרנט שלהם. בזכות התחרות יכולים בעלי אתרי אינטרנט להשוות מחירים שונים בין החברות אשר מציעות שירותי אינטרנט שונים וגם שירותים של אחסון אתרים. חברות אשר מציעות שירותים של אחסון אתרים לא פעם מציעות שירותים נוספים כמו קנייה של כתובת דומיין מסוימת, שירותים שונים של קידום אתרים במנועי חיפוש וקידום אתרים בגוגל, עיצוב אתרים וכמו כן שירותים של בניית אתרים. ניתן אפילו להשיג היום באינטרנט אחסון אתרים אשר מתבצע בצורה חינמית וללא תשלום.

אחסון אתרים מתבצע כיום על-ידי חברות רבות שכאמור, כולם מתחרות על תשומת הלב של בעלי אתרי אינטרנט שונים.המשמעות של אחסון אתרים באינטרנט היא שחברות שונות מציעות אחסון אתרים על גבי השרת שלהם. לא מעט מהשרתים של אחסון אתרים ממוקמים מחוץ לישראל במקומות שונים בעולם.  השרתים עליהם מאוחסנים הקבצים של אתר ההדלפות וויקיליקס עלו לא מזמן לכותרות. במקרים דומים יש צורך באבטחה כבדה הכוללת אחסון של אתרים רגישים ובעיתיים במיוחד דוגמת אתר ההדלפות ויקיליקס אשר השרתים שלו נמצאים מתחת לאדמה במקום סודי. אחסון אתרים עבור אתרים אחרים הוא בדרך-כלל ענין פשןט בהרבה מזה של אתרים רגישים שונים.
 
אחסון אתרים מציעים לא פעם גם שירותים נוספים שעוזרים מאוד למי שנמצא בהליכים של בנייה של אתר אינטרנט. לא פעם אותן חברות שונות שמציעות שירותים של אחסון אתרים יכולים לעזור לבעל אתר האינטרנט, בתשלום כמובן, לרכוש את כתובת הדומיין שהוא מעונין בה ולבדוק עבורו שאין כתובת דומיין דומה ברשת. כך שיש יתרון בעבודה עם חברות שונות המציעות שירות של אחסון אתרים.