לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 מערכת לבניית אתרים בוורדפרס בשיטת דראג אנד דרופ ללא צורך במתכנת

לקוחות עסקיים רבים, שנרשמו לחברת קידום אתרים, יודעים שרישום לוורדפרס מהווה מנייה בטוחה עבורם. אתר שנעשה בפלטפורמה זו גוגל נוטה בדרך כלל לקדם על פני החלופות (למרות שאין תחליף לידע טהור בקידום, כשהאתר בוורדפרס משמעותית קל ועל כן גם זול הרבה יותר לקדם אותו) ובדרך כלל משתמשים שבחרו וורדפרס בוחרים, כמעט תמיד, להימנות במקומות הראשונים בגוגל. מדוע עדיין יש עסקים בהם מעדיפים את המתחרים כמו ג'ומלא או וויקס? בגדול, הניידות והעצמאות עושות את שלהן. וורדפרס בנויה בשיטה מאד שמרנית, בה רק למתכנת יש גישה לבנות אתר, רק למעצב הגרפי יש, תחת הרשאות נפרדות מאלו של המתכנת את היכולת לשנות ויזואלית את העמודים השונים, וכד'. האם זה ככה גם היום לא: תכירו את החבר החדש שלכם, Elementor. 

להירשם כלקוחות בוורדפרס וליהנות מדראג אנד דרופ איכותי

Elementor הוא פלאג אין של וורדפרס, אותו כל בעל או בעלת אתר יכולים להוסיף בעצמם, באמצעות ניהול ה- Plug ins בחשבון שלהם. יש להיכנס לחשבון הוורדפרס שלכם, לבחור באפשרות פלאג אינס, ולחפש את ה- Plug in אלמנטור. יש ללחוץ על התקנה ולהמתין שהיא תסתיים. כעת, אלמנטור ייפתח כאפשרות נוספת במנוי הוורדפרס שלכם, ותוכלו לגרור ממש כמו בפלטפורמות של המתחרים, לחלק את האתר לעמודות, להרחיב או לקראת גובהן ורוחבן, לבחור סט צבעי CSS קבועים שישמשו את כותרות, כותרות המשנה והמלל באתר בדרך קבע, ולמתקדמים, ניתן להעלות CSS כקובץ תכנותי במקום זאת כדי לגרום לוורדפרס ליישר את האתר לפיו. ניתן גם לשנות את הצבעים בטמפלייט צבעים שכבר בחרתם ובכך לשנות את מראה האתר ללא תכנות.

לשלב תכנים להפצה מחוץ לאתר

באמצעות שילוב עם ממשק החוץ ActiveCampaign ניתן לספק לעסק שלכם חומר איכותי לבניית דפי נחיתה וידיעונים פרסומיים קצרים שיוכנו באמצעות Elementor. פותחים את ה- Plug in אלמנטור, מזינים אליו את ה- URL שלכם ואת ה- API Key של הטופס המבוקש (ניתן להכין טפסים באמצעות Active Campaign מבעוד מועד לפני העלאה לעמוד כלשהו באתר) והטופס עולה ב- ELEMENTOR, היות וניתן לממשק בין 2 הפלאגינים. ניתן לשפץ את הטופס בעיצוב, בגדלי השדות והכפתורים, להוסיף שדות וכפתורים וכד'.
 
עשוי לעניין אתכם: מערכת לבניית אתרים